Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S7 edge v korálově modré brzy v prodeji

Samsung Galaxy S7 edge v korálově modré brzy v prodeji

V příštím týdnu se zájemci o Galaxy S7 edge dočkají nové barevné varianty. Současné portfolio Samsung rozšíří o elegantní korálově modrou. 

Samsung  Galaxy S7 edge patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější špičkové smartphony na českém trhu. Nyní bude tento prémiový model dostupný i v korálově modré barvě. Jihokorejský výrobce tak rozšiřuje portfolio, ve kterém doposud zákazníci vybírali z černé, bílé, stříbrné, zlaté a růžové varianty. Novinka bude na tuzemském trhu v prodeji v průběhu druhého týdne letošního roku. Cena telefonu zůstane stejná jako u ostatních barev.

Samsung Galaxy S7 edge je oceňován především díky jemnému a zahnutému displeji a prvotřídnímu fotoaparátu. Ve výbavě smartphonu nechybí slot na microSD kartu nebo certifikace IP68.  Doporučená maloobchodní cena Galaxy S7 je 22 599 Kč s DPH.

59as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře