Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S6 Edge je suverénně nejvýkonnější, v AnTuTu pokořil všechny rekordy

Samsung Galaxy S6 Edge je suverénně nejvýkonnější, v AnTuTu pokořil všechny rekordy

Přestože k představení zahnutého Samsungu dojde až za několik týdnů, už dnes je jasné, že ostatní výrobci mají o čem přemýšlet. Nový Galaxy S6 Edge je totiž nejvýkonnějším smartphonem na světě. Dokládá to výsledek z benchmarku AnTuTu, ve kterém veškerou konkurenci nechal daleko za sebou.

Začátkem března letošního roku se dočkáme řady nových špičkových smartphonů. Těmi nejočekávanějšími budou modely Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge od Samsungu. Pro výrobce jde o zcela klíčové telefony, které by měly posunout značku Samsung zpět na vrchol. Že jihokorejský výrobce neponechal nic náhodě, dokazuje výsledek, který se objevil v databázi AnTuTu.

Samsung s typovým označením SM-G925W8 (varianta Edge) dosáhl ve známém benchmarku skóre 60 978 bodů, což je zatím nejvyšší výsledek v historii AnTuTu. Smartphone se zahnutým displejem na jednom boku vděčí za snový výsledek především osmijádrovému procesoru Exynos 7420 s 64bitovou architekturou a grafickému čipu Mali-T760.

s6-edge-benchmark-1

s6-edge-benchmark-2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře