Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S4 mini na fotografiích, zmenšený bratříček Galaxy S4 se musí...

Samsung Galaxy S4 mini na fotografiích, zmenšený bratříček Galaxy S4 se musí spokojit s 4,3″ displejem

Vrcholný Samsung Galaxy S4 se pomalu dostává do rukou českých a slovenských uživatelů, ale jak to vypadá s vydáním jeho menšího sourozence? Jaké specifikace připravovaný telefon nabídne? Jak velký bude mít displej a jakou verzi Androidu přinese?

Pozornost na sebe zmenšená vlajková loď Samsungu strhává v posledních dnech a týdnech stále častěji.

Od Galaxy S4 mini se očekává, že zaujme slušným výkonem, aktuálním androidem i dobrou výdrží baterie. S opravdovým špičkovým modelem ale bude mít společné jen jméno a design. Vše ostatní bude jiné.

Telefon údajně má obsahovat 4,3″ qHD displej vyrobený technologií Super AMOLED (hustota 256 bodů na palec), 1,6GHz dvoujádrový procesor, 1 GB RAM a pěti nebo osmimegapixelový fotoaparát.

Co se operačního systému týče, bude v něm nainstalovaný rovnou z výroby Android 4.2.2 Jelly Bean, tedy vlastně aktuální generace systému. Čistý systém zůstane skryt pod vrstvou TouchWiz.

Samsung Galaxy S4 mini by mohl být všestranný a velmi solidní smartphone bez výraznějších chyb. S příjemnými rozměry a slušnou cenou bude mít dobře našlápnuto k tomu, aby se z něj stal velký prodejní hit.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Samsung Galaxy S4 Mini/“/]

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře