Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S10e v parádní žluté barvě, aneb kanárek z Jižní Koreje

Samsung Galaxy S10e v parádní žluté barvě, aneb kanárek z Jižní Koreje

Díky serveru mysmartprice.com se nyní můžeme detailně podívat na jednu z nejstylovějších barevných variant smartphonu Galaxy S10e. Jedná se o zářivě žlutou barvu (Canary Yellow), kterou do obchodů doprovodí černé, bílé a zelené provedení.

Přestože kvalita „leaknutých“ obrázků není bůhvíjaká a do ideálu má daleko, je evidentní, že žlutá verze bude jedna z nejlákavějších barevných variant verze S10e. Chytrý telefon díky této barvě odstínu doslova září na všechny strany, což umocňuje i použití tématicky laděného wallpaperu. Ten je ve spodní straně v odstínu žluté a při horní černý, což napomáhá částečně zakrýt otvor pro selfie kamerku v pravém horním rohu.

Nové obrázky mimo jiné potvrzují i umístěný čtečky otisků prstů, která se bude nacházet ve speciálním tlačítku na pravém boku Galaxy S10e. Co se týče specifikací nejlevnější desítky, tak telefon nabídne plochý 5,8palcový displej, procesor Exynos 9820, 6 GB RAM, 128GB úložiště, 3 100mAh akumulátor a duální fotoaparát. Cena má být stanovena na 749 eur, což je zhruba 19 300 korun.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře