Samsung Galaxy S10 se změní v bezdrátovou dobíjecí podložku


Samsung Galaxy S10 se změní v bezdrátovou dobíjecí podložku

Na webu se objevily další střípky o chystaných smartphonech Samsung Galaxy S10 a S10+. Z materiálů certifikačního úřadu FCC vyplývá, že novinky nabídnou podporu pro takzvané reverzní bezdrátové nabíjení a tak se v případě potřeby promění na bezdrátovou dobíjecí podložku s výkonem až 9 W. Bez problémů tak např. nabijete vybitý telefon vašeho kolegy bez jediného kabelu.

Smartphony řady Galaxy S10 dostanou zároveň podporu pro zbrusu nový standard Wi-Fi 6, tedy 802.11ax. Ten bude fungovat na stávajících kmitočtech 2,4 a 5,0 GHz, přinese však navýšení rychlostí a novou úroveň zabezpečení WPA3.

Samsung očekávané S10e/S10 a S10+ představí již zanedlouho. Konkrétně se tak stane 20. února na speciální keynote Unpacked v San Franciscu.

Zdroj

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.