Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S IV neumí nahrávat Full HD video rychlostí 60 fps

Samsung Galaxy S IV neumí nahrávat Full HD video rychlostí 60 fps

Během představení Galaxy S IV prosákla do médií informace, že kamera nového top modelu bude umět pořizovat Full HD video rychlostí 60 snímků za sekundu. Nyní však vyšlo najevo, že se jednalo o chybu ve specifikacích Qualcommu, výrobce mobilních čipových sad.

Samsung Galaxy S IV by se stal vůbec prvním mobilem na světě, který by takovou funkcionalitu nabízel. Jenže tomu tak nakonec není.

To, že se jednalo o lapsus ze strany Qualcommu ? zda záměrný či ne, to nechám na vás, potvrzují oprava popisu na oficiálních stránkách a také redaktoři serveru GSMArena, kteří variantu se Snapdragonem testují.

Ta prý nic podobného, jak se dříve objevilo v některých médiích, neumožňuje.

Přivítali byste možnost natáčet 60fps videa nebo je to úplná zbytečnost? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: Qualcomm, GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. 25 pro videa úplně stačí, 60 tak možná pro nějaké hodně kvalitní kamery ale i na mobil docela zbytečnost, navíc třeba při přehrávání na PC si šikovné programy jako například CyberLink PowerDVD dokáží fps domyslet a i video natočené ve 25-30 fps dokáže udělat nádherně plynulé

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře