Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S III dostává OTA aktualizaci

Samsung Galaxy S III dostává OTA aktualizaci

Nejvýkonnější smartphone s Androidem, Samsung Galaxy S III, se právě dočkal aktualizace, která přináší několik novinek, jako například možnost upravit jas displeje přímo v notifikační liště či graficky přepracovaný widget s hodinami.

Nově si pak také můžete stáhnout aplikaci Samsung Video Maker skrze Samsung Apps ? její velikost je 34 megabajtů. Drobné změny postihly i hudební přehrávač.

Firmware má označení I9300XXLFB a již je dostupný uživatelům ve Velké Británii. Zda už aktualizace dorazila i do České republiky nevíme, dejte nám vědět v diskuzi.

V každém případě se ale připravte na to, že budete stahovat téměř 73 megabajtů dat, takže vám doporučujeme, abyste aktualizovali přes WiFi nebo prostřednictvím programu Kies.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/S3/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. NNo hlavne onu regulaci jasu umi i android bez aktualizace a pekne jednoduse a bez aplikaci. Zkouseno na LG Optimus i SGS2 S 2.3 I ICS. Staci podrzet prst na horni casti obrazovky at se objevi lista a tu nestahnout klasicky dolu ale doleva doprava. Uzasne pristupne a vzdy po ruce.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře