Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S III dostane Android 4.1 Jelly Bean nejpozději ve 4....

Samsung Galaxy S III dostane Android 4.1 Jelly Bean nejpozději ve 4. čtvrtletí

Galaxy S III je dnes jednoznačně největším hitem v nabídce korejského výrobce Samsung Electronics. Telefon se prodává po milionech kusů ? zatím se hovoří o 10 milionech prodaných jednotek, a tak není velkým překvapením, že to bude právě on, kdo jako první dostane aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean.

Podle serveru Sam Mobile již želatinový bonbón, neboli Android 4.1 Jelly Bean, pro Samsung Galaxy S III úspěšně prošel testovací fází. Distribuce by mohla být zahájena na konci třetího nebo na začátku čtvrtého čtvrtletí. Nic ale nebylo oficiálně potvrzené, berte to tedy s rezervou.

Samsung má v plánu přinést Android 4.1 i na stále velmi dobře prodávaný model Galaxy S II a také na první a druhou generaci phabletu Galaxy Note, na kterém bude zpočátku možná předinstalovaná starší verze Ice Cream Sandwich, jak naznačují poslední informace.

Pro Galaxy S II je Jelly Bean stále ve fázi interního testování. Vše ale nasvědčuje tomu, že i tento model by se koncem roku mohl Androidu 4.1 dočkat. Pokud ne, zcela určitě pro něj později vyjde Value Pack ? jakási útěcha výrobce pro uživatele. Value Pack totiž obvykle přináší některé prvky převzaté právě z vyšší verze Androidu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře