Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note8 se dočkal aktualizace na Android Oreo

Samsung Galaxy Note8 se dočkal aktualizace na Android Oreo

Po top modelech Galaxy S8 a S8+ dostává update na Oreo další vlajkový model Samsungu. Řada se nyní dostala na phablet Galaxy Note8. Dostupnost osmičkového Androidu již ohlásili francouzští uživatelé. Upozornil na to server SamMobile.

Dlouho očekávaná aktualizace přináší kromě Androidu 8.0 Oreo i březnový balík bezpečnostních záplat a nové uživatelské prostředí Samsung Experience 9.0. To zahrnuje například novou klávesnici, podporu režimu Picture-In-Picture nebo rozšířené možnosti pro Edge Lightning.

Otázkou nyní je, za jak dlouho nový systém dorazí také na ostatní trhy. Podle dřívějších informací mělo k distribuci aktualizace dojít na konci března. Nezbývá tedy než doufat, aby se Samsungu tento termín podařilo dodržet a z Orea se brzy mohli radovat například i čeští a slovenští majitelé Galaxy Note8.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře