Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 8.0 se představí v červnu v hnědočerné variantě

Samsung Galaxy Note 8.0 se představí v červnu v hnědočerné variantě

Od minulého týdne se prodává v České republice tablet Samsung Galaxy Note 8.0. Dostupný je prozatím pouze v bílé barvě. Ne každému to však vyhovuje, problém v tom vidí zejména někteří muži. Samsung nyní ujišťuje, že v dalších měsících se dočkáme i jiných barevných variant.

Už v polovině června by se měla začít prodávat varianta s obchodním názvem Brown Black (hnědočerná). Je ale možné, že jde o chybu a na trhu se objeví rovnou varianty dvě: hnědá a černá.

V každém případě, pokud nechcete tablet v bílé barvě, chvíli počkejte.

Tablet Galaxy Note 8.0 je očekávaným přírůstkem do nabídky Samsungu. Displej s úhlopříčkou 8 palců a rozlišením 800 × 1280 bodů jde ovládat i přiloženým perem. Přístroj pohání čtyřjádrový procesor Exynos s taktem 1,6 GHz, RAM má kapacitu 2 GB a vnitřní paměť poskytuje podle verze buď 16, nebo 32 GB místa.

V zařízení je předinstalovaný Android 4.1.2 Jelly Bean s nadstavbou TouchWiz. S jistotou lze v budoucnu očekávat dostupnost verze 4.2.2. Nad novějšími variantami Androidu visí otazník.

Galaxy Note 8.0Zdroj: SamMobile

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře