Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 4 za měsíční výplatu? Cena je 21 499 Kč

Samsung Galaxy Note 4 za měsíční výplatu? Cena je 21 499 Kč

Čtvrtá generace tabletomobilu Galaxy Note se začne zanedlouho prodávat na našem trhu. Nyní Samsung oznámil cenu své novinky. Případný zájemce o přerostlý telefon si musí připravit 21 499 Kč. To je částka, která jen málokomu udělá radost. Note 4 se tak stane jedním z nejdražších zařízení na trhu.

Samsung zveřejnil i cenu chytrých hodinek Gear S s operačním systémem Tizen. V jejich případě zájemci sáhnou do peněženky pro 9 999 Kč včetně daně.

Kromě cen výrobce žádné další informace neprozradil. Zatím stále neznáme datum prodeje obou produktů. Neměli bychom ale čekat dlouho. Jak Galaxy Note tak Gear S se v obchodech objeví během následujících týdnů.

galaxy-note-4-600x333

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. S tou cenou se pokakali. Asi se budu muset smířit s tím, že na vánoce si nadělím něco jiného a s Note 4 počkám, až dostanou rozum, není důvod se nechat okrádat.

  2. Cena je katastrofální! Autor Mirek Kočí píše „za měsíční výplatu 21.499,-“ to sem se hezky zasmál, přál bych si mít taky takovou výplatu. Kdo si měsíčně vydělá takové prachy, aby si mohl koupit tak drahý, ale dost dobrý telefon. Moc lidí to asi nebude.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře