Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 4 bude mít 5,7palcový QHD displej

Samsung Galaxy Note 4 bude mít 5,7palcový QHD displej

Objevily se upřesňující informace o kříženci chytrého telefonu a tabletu Samsung Galaxy Note 4. Nástupce současného modelu Note 3 se podle nich pochlubí displejem s úhlopříčkou 5,7 palce a rozlišením QHD.

Zdrojem nových informací je opět indická stránka zauba.com, která mapuje import a export spotřební elektroniky v rámci indického trhu.

Prostřednictvím UAProf (user agent profile) profilu vyšlo najevo, že  Samsung Galaxy Note 4 (typové označení SM-N910A) by měl nabídnout 5,7“ displej s rozlišením 1 440 × 2 560 pixelů, který bude možné ovládat pomocí dotykového pera S-Pen.

Uživatelé budou mohou dále počítat s 3 GB RAM, fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a rozlišením šestnáct megapixelů, který je založen na čipu od Sony, stejně jako s procesory Qualcomm Snapdragon 805 (pro verzi určenou pro Severní Ameriku, Jižní Koreu, Čínu a Japonsko) a Exynos 5433 (pro zbytek světa).

K oficiálnímu představení phaletu, či spíše phabletů (vydány mají totiž být dvě varianty, z nichž jedna má mít trojstranný displej YOUM) Samsung Galaxy Note 4 dojde v září na veletrhu IFA v Berlíně.

gsmarena_001

 

Zdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře