Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Core: Podpora dvou SIM a některé vychytávky z Galaxy S4

Samsung Galaxy Core: Podpora dvou SIM a některé vychytávky z Galaxy S4

Samsung si připravil pro uživatele další levný smartphone postavený na platformě Google Android. Zástupce střední třídy s označením Galaxy Core je průměrný model, který vyčnívá hlavně podporou dvou SIM karet. Vzhledově vychází z top modelu Galaxy S4.

Prostor nad 4,3″ TFT displejem s rozlišením 480 × 800 pixelů, pod nímž jsou umístěna dvě senzorová a jedno hardwarové tlačítko, vyplňuje logo výrobce.

Na zadní straně telefonu najdeme pětimegapixelový fotoaparát. Použitý procesor je dvoujádrový a taktovaný na frekvenci 1,2 GHz.

Doplňují ho 1 GB paměti RAM, čelní kamera pro videohovory, modul Bluetooth 3.0, úložiště o kapacitě 8 GB a slot pro microSD karty. Baterie má průměrnou kapacitu 1800 mAh.

Samsung Galaxy Core dostal také podporu funkcí Smart Stay, S Voice a Smart Alert. Předinstalovaný je v telefonu Android 4.1 Jelly Bean.

Novinka korejského výrobce se začne prodávat v květnu. Dostupná by měla být i varianta s podporou jen jedné SIM.

Galaxy Core

Zdroj: Phandroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře