Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung G900F odhalen v benchmarku AnTuTu, jedná se o Galaxy S5?

Samsung G900F odhalen v benchmarku AnTuTu, jedná se o Galaxy S5?

Neznámé zařízení s typovým označením SM-G900F se objevilo v databázi syntetického benchmarku AnTuTu. Nový model je postaven na procesoru Qualcomm Snapdragon 800. Displej se mohl pochlubit Full HD rozlišením.

Spekuluje se o tom, že tajemným smartphonem je jeden z prvních prototypů chystaného Galaxy S5. Není však také vyloučeno, a je to pravděpodobné, že se nakonec jedná o zcela jiné zařízení.

V každém případě neznámý předfinální vzorek disponoval kromě procesoru od Qualcommu a dotykového 1080p panelu také 32GB vestavěnou uživatelskou pamětí a 3 GB RAM. To, jak jistě uznáte, nejsou zrovna specifikace, které ohromí a jsou hodny vlajkové lodi pro nadcházející rok 2014.

V posledních týdnech se přitom množí zprávy, že Samsung uspíší vydání páté generace vrcholného modelu Galaxy S5. A přibývá také odhadů, co vše nový model přinese.

Co se týče fotoaparátu, tak „pětka“ má povýšit na šestnáct megapixelů a spekuluje se také o čipsetu, který má podporovat 64bitové instrukce a komunikovat se 4 GB RAM.

Vstupem za brány odemykací obrazovky Galaxy S5 by mohlo být lidské oko. V telefonu má být totiž obsažený oční skener.

big2

 

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře