Středa, 14 února, 2024
DomůNovinkySamsung dementoval spekulace o smartphonu Galaxy S IV. Na MWC 2013 prý...

Samsung dementoval spekulace o smartphonu Galaxy S IV. Na MWC 2013 prý k jeho představení nedojde

Prestižní technologické servery začaly včera spekulovat o termínu uvedení nástupce smartphonu Samsung Galaxy S III a jeho hardwarových specifikacích. Zastoupení korejského výrobce však tyto informace dnes nazvalo naprostým výmyslem.

Se spekulacemi přišel nejprve deník Korean Times, který uváděl, že mobil Galaxy S4 bude představen na akci MWC2013 v Barceloně a do prodeje uveden na konci března, přičemž by měl nabídnout větší displej a výkonnější čtyřjádrový procesor (postavený na jádrech Cortex A15), než má současná generace. Zanedlouho se zpráva rozšířila napříč internetem.

Samsung dnes tyto informace označil ze mylné, když na Twitteru napsal: ?Vezměte prosím na vědomí, že informace o nástupci Galaxy S III, s nimiž přišla v minulých hodinách některá média, nejsou pravdivé.?

První generace Galaxy S byla představená v březnu, Galaxy S II v únoru a zatím poslední verze S III minulý rok v květnu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře