Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkySabaton podporují World of Tanks novým videoklipem

Sabaton podporují World of Tanks novým videoklipem

Společnost Wargaming a švédská metalová skupina Sabaton opět spojili síly. Výsledkem je zcela nový klip pro jejich hit Primo Victoria. Podívejte se, jak populární hudebníci brázdí bitevní pole v tanku.

Vznik speciálního klipu pro World of Tanks však není úplným překvapením. Členové Sabaton jsou velkými příznivci hry a s Wargamingem navázali spolupráci už před několika měsíci, kdy oznámili, že v budoucnosti se ve WoT dočkáme velkých věcí.

Samotný klip vznikal ve Švédsku a v Bělorusku, kde kapela skutečně jezdila v tancích z druhé světové války. Klip režíroval slavný německý hudební a reklamní režisér Zoran Bihac.

„Jsme úplně stejně nadšení jako lidé z Wargamingu, že vznikl klip ve stylu World of Tanks pro jeden z našich nejslavnějších songů — Primo Victoria“, řekl Pär Sundström, basák Sabatonu. „Natáčení proběhlo ve švédském tankovém muzeu Arsenalen nedaleko Minsku. Jezdit se skutečnými tanky a s jedním z nich probořit zeď pro nás byl opravdový zážitek. Zapojit se do tvorby videoklipu a herního obsahu je pro nás čest. Dali jsme do toho srdce i duši a jsme rádi, že můžeme výsledky naší spolupráce ukázat světové komunitě tankistů, které jsme součástí.“

Od dnešního dne je navíc v samotné hře dostupné nové speciální vozidlo Primo Victoria vycházející ze švédského Strv 81! Tento tank nese znaky Sabatonu, jeho posádku tvoří Joakim Brodén a jeho metaloví přátelé a má také řadu dalších exkluzivních vlastností.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře