Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyS Melindou v tom nejste sami, nově mohou darovat i jablíčkáři

S Melindou v tom nejste sami, nově mohou darovat i jablíčkáři

V každém z nás se schovává alespoň kousek filantropa a k probuzení i toho nejmenšího střípku může stačit jen maličká pomoc. Například to, že v tom nebudeme sami. A právě s tím pomůže nová mobilní appka České spořitelny, díky které mohou klienti této instituce přispívat na dobročinné organizace a projekty.

Postačí chytrý telefon, účet u ČS a placení kartou. Na které dobročinné projekty a v jaké výši bude dárce přispívat, si sám snadno nastaví přímo v aplikaci. Pár kliknutími si vyberete míru zaokrouhlení plateb kartou i měsíční limit štědrosti. Darovat lze i jednorázově. Příspěvky zaslané prostřednictvím aplikace jsou navíc daňově uznatelné.

V současné chvíli mohou dárci přispívat například na prevenci nadměrné konzumace návykových látek v tanečních klubech, na lepší školu pro děti ze sociálně slabších rodin, na výchovu asistenčních psů pro lidi se zdravotním postižením anebo na pořízení nových počítačů do PC učeben pro seniory.

Od 13. ledna je aplikace nově dostupná také pro operační systém iOS, vyznavači Androidu už přispívají od konce minulého roku. Více informací se dozvíte na www.csas.cz/melinda.

[appbox googleplay cz.csas.app.melinda]

[appbox appstore id1048626451]

Melinda aplikace 3 Melinda aplikace 1 Melinda aplikace 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře