Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyS českou aplikací Vocabulary Mine zvládnete cizí jazyky šupito presto

S českou aplikací Vocabulary Mine zvládnete cizí jazyky šupito presto

Vývojářské studio SKOUMAL představilo jednoduchý nástroj pro rozšiřování slovní zásoby. Aplikaci Vocabulary Miner můžete používat na iOS i Androidu pro zdokonalování se v libovolném cizím jazyce. Princip učení je podobný ručně psaným papírovým kartičkám, ale aplikace navíc již naučená slovíčka po čase připomene, abyste si je mohli znovu osvěžit.

Aplikace Vocabulary Miner se zaměřuje pouze na oblast rozvíjení slovní zásoby a tu řeší nejjednodušším možným způsobem. „Hledal jsem aplikaci pro osvojení slovíček, na která narazím při čtení anglické literatury. Na trhu jsem ale nenašel nic vizuálně pěkného a zároveň jednoduchého na použití,“ uvedl Vláďa Skoumal, CEO společnosti. Slovíčka jdou proto do aplikace snadno přidávat a učení probíhá zábavným způsobem – taháním kartiček na tři kopičky, čímž se určí priorita pro další učení.

Slovíčka jsou organizována do balíčků, ze kterých si uživatel může při učení vybírat. Tento systém vyhoví přípravě na test i na obchodní jednání, kdy je třeba doplnit si slovní zásobu z určitého oboru. „V další verzi chceme aplikaci doplnit o obchod, kde si uživatelé budou moci stáhnout balíčky vytvořené jinými uživateli,“ odhaluje plány do budoucna Tadeáš Sosín, autor nápadu a programátor android aplikace.

Screenshot3 Screenshot4 Screenshot1

Aplikace je vhodná i pro ty, jenž se vzdělávají ve více jazycích zároveň. Balíčky si totiž můžete vytvořit pro více různých jazyků a mezi jazyky se pak přepínat. Máte k dispozici i funkce zálohování na servery Vocabulary Miner a synchronizování kartiček mezi různými zařízeními. Při ztrátě telefonu nebo při používání telefonu a tabletu zároveň tak budete mít slovíčka stále při sobě a bezpečně uložená.

Hlavní funkce:

podpora více jazyků
vložení vlastních slovíček
chytré nabízení slovíček k procvičení podle stupně jejich znalosti
přehrání výslovnosti
synchronizace slovíček mezi zařízeními
záloha slovíček na serveru
funguje i offline
optimalizováno pro mobilní telefony s Androidem, nebo iOS
funguje i na tabletech s Androidem, nebo iOS.

Cena a dostupnost:

Zdarma na App Store a Google Play.

[appbox appstore id1114266792]

[appbox googleplay com.vocabularyminer.android]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře