Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyS aplikací Seene pro Android a iOS můžete pořizovat 3D fotografie a...

S aplikací Seene pro Android a iOS můžete pořizovat 3D fotografie a gify

Fotíte rádi? A chtěli byste krásy světa kolem vás zachytit ve věrohodnějším vyhotovení? Pro aplikaci Seene to nebude problém!

Aplikace pracuje velmi jednoduše. Jakmile uživatel fotoaparátem pořídí obrázek aplikace na něj během sekundy aplikuje všechny možné prostředky, kterými obrázek oživí a vdechne mu trojrozměrný vzhled. Jedná se především o rozmazání předmětů v pozadí fotografie a aplikování speciálních filtrů. Je to velmi jednoduché a přitom efektní.

Do aplikace čerstvě přibyla možnost pořizovat 3D selfies (fotografie za pomoci předního fotoaparátu)22. Jako každá aplikace tohoto druhu pak Seene samozřejmě umí všechny pořízené výtvory sdílet na sociálních sítích i v rámci Seene komunity. V této komunitě mimochodem najdete opravdu velmi povedené kousky.

Aplikace Seene je dostupná pro mobily a tablety s Androidem a iOS. Na Google Play a App Store si ji můžete stáhnout zdarma.

seene-obr

[appbox googleplay com.obviousengine.seene.android.core]

[appbox appstore 698878590]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře