Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyS aplikací Policejní radary Česko vás už nikdy nedostanou!

S aplikací Policejní radary Česko vás už nikdy nedostanou!

Jezdíte rychle, ale nechcete kvůli tomu platit pokuty? Pořiďte si aplikaci Policejní radary Česko. S touto aplikací zdarma eliminujete riziko pokuty na minimum. A k tomu se dostanete k několika dalším zajímavým funkcím.

Aplikace Policejní radary Česko od společnosti Sygic vás upozorní jak na překročení samotné rychlosti, tak i na radary a policejní hlídky, které by vás za tento prohřešek mohly potrestat. Vedle toho lze skrze aplikaci sledovat další nebezpečí na cestách jako jsou dopravní nehody, nebo objížďky. Celkově je v aplikaci zavedeno už více jak 50 000 radarů, přičemž každý rok je od komunity hlášeno přes 100 000 stanovišť policejních hlídek. Do rozšiřování databáze se přitom můžete zapojit i vy a to prostřednictvím jednoho jediného „ťapnutí“.

Ve free verzi aplikace pak najdete ještě možnost vytvořit si knihu jízd a získat užitečné statistiky z vaší cesty. Pokud si za aplikaci připlatíte, zpřístupníte si možnost promítat informace na přední sklo vašeho automobilu, nahrávání videí kvůli dokazování nehody, zobrazování rychlostních limitů v jiných aplikacích (např. Google Maps) nebo rozšíření databáze radarů o další stovky tisíc kousků, které Sygic čerpá od svých partnerů.

Aplikace Policejní radary Česko je k dispozici pro platformu Android.

Policejní radary Česko-1

[appbox googleplay com.sygic.speedcamapp]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Chcete kradnúť, ale nechcete byť pri tom chytení? Nainštalujte si aplikáciu Policajné hliadky Česko / Slovensko. Tento typ aplikácií by mal byť zakázaný, nakoľko podporuje porušovanie zákonov. Pokiaľ viem, tak napomáhanie k trestnej činnosti je rovnako trestné ako samotná trestná činnosť. Keď autorom jeden z tých magorov, pre ktorých tú aplikáciu napísali, zrazí vo svojom BMW X6 v 130 km/h dieťa na ceste do školy, pochopia.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře