Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyS aplikací PIVO?! svoláte kámoše na jedno pár kliknutími!

S aplikací PIVO?! svoláte kámoše na jedno pár kliknutími!

S aplikací Pivo?! svoláte všechny kamarády najednou. A navíc rychle a úplně zadarmo. Stačí navrhnout termín, vybrat hospodu a odeslat pozvánku. Nic víc už dělat nemusíte.

Za aplikací Pivo?! stojí Staropramen a agentura Motion Media. Ale ono je úplně jedno, co si ve vaší oblíbené hospůdce nakonec dáte.

Po přihlášení do aplikace je zorganizování akce, po které vás druhý den bude možná trochu bolet hlava, záležitost pár kliknutí. Jednoduše vyberete ze seznamu kamarády, určíte datum, čas a místo, kde se potkáte a hotovo.

Pozvaným kamarádům přijde na displej telefonu notifikace, ve které na první pohled vidí, kdo a kdy je na pivo zve. V detailu události se pak dozví, kdo dorazí a kdo trhá partu.

Akci si můžete zaznamenat do kalendáře, abyste měli jistotu, že nezapomenete a kdo bude chtít, může se na mapě také podívat, jak se do hospůdky dostane.

Aplikace Pivo?! je pro telefony s Androidem a iOS ke stažení zdarma. A už dost řečí, nejdete na jedno?

[appbox googleplay cz.staropramen.pivo]

[appbox appstore id975314379]

3 4

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře