Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyRuský premiér se předvedl s novými hodinkami Apple Watch

Ruský premiér se předvedl s novými hodinkami Apple Watch

Ruský premiér Dmitrij Medveděv se na nedávné poradě u prezidenta Putina blýskl hodinkami Apple Watch, které se v Rusku ještě neprodávají. Upozornila na to rozhlasová stanice Echo Moskvy.

Není to poprvé, co se Medveděv předvedl jako milovník nejnovějších technických vymožeností Applu. Svůj milovaný iPhone, kvůli němuž si u Rusů vysloužil přezdívku „Ajfončik“, měl ještě dříve, než ho začali v Rusku prodávat. Telefon mu během cesty do Silicon Valley v roce 2010 věnoval sám Steve Jobs, legendární zakladatel Applu.

Na poradě u Putina měl Medvěděv na zápěstí hodinky Watch Sport v barvě Space Gray se sportovním páskem. To je základní a nejlevnější verze hodinek, ve Spojených státech přijde na 400 dolarů, tedy asi 10 tisíc korun bez daně. V Rusku se chytré hodinky od Applu zatím neprodávají, Medvěděv si je tak musel pořídil v zahraničí.

Podle stanice Echo Moskvy se ale premiér nejnovějším technologickým výstřelkem Applu na poradě nechlubil. „Jen tam skromně poseděl a nikomu nic neřekl,“ poznamenal v pátek na Twitteru reportér, který Medvěděvův snímek s Apple Watch uveřejnil.

russian-prime-minister-dmitry-medvedev-wore-an-apple-watch-to-a-meeting-with-putin

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře