Run, Cube Animals je arkádová hra od slovenských studentů


Run, Cube Animals je arkádová hra od slovenských studentů

Šikovná vývojářská studia v České republice a na Slovensku vznikají jako houby po dešti. Příkladem budiž studio Sekip Games, které do Google Play Storu právě dopravilo arkádovou hru Run, Cube Animals.

Run, Cube Animals je tzv. endless runner hra, v níž ovládáte zvířátka, jako jsou slepice a prasata (více zvířátek si odemknete za herní mince). Tato zvířátka se snaží utéci před nazlobenými vlky, kteří by je nejraději slupli k večeři.

Úkolem hráče v Run, Cube Animals je vyhýbat se vlkům a překážkám v podobě kamení a dalších terénních nerovností a to jak nejdéle budete moci. Jakmile pochybíte, dočkáte se klasického nápisu „Game Over“ a tedy i možnosti vylepšit si skóre dalším rozehráním. Toto skóre si potom můžete porovnat se svými přáteli, nebo rovnou s nejlepšími hráči po celém světě.

Run, Cube Animals je určená pro tablety a mobily s Androidem. Z Google Play Storu si ji můžete stáhnout zdarma.

Run, Cube Animals
Run, Cube Animals
Vývojář: Sekip Games
Cena: Zdarma

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/run-cube/“/]

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: Run, Cube Animals je arkádová hra od slovenských studentů


  1. Pingback: Run, Cube Animals - Help animals run towards you from wolves!Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.