Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyRučně animovaná adventura Lumino City dorazila na iOS

Ručně animovaná adventura Lumino City dorazila na iOS

Přibližně rok po vydání čarokrásné adventury Lumino City pro PC se jí dočkali také majitelé iPhonů a iPadů. Na co byste se měli těšit?

Lumino City je nepřímé pokračování projektu Lume. Jedná se o ručně animovanou adventuru, v níž je každá část, kterou vidíte, skutečně vymodelovaná (ze dřeva, látky, lepenky, bavlny atd.) a případně i rozpohybovaná. Tento animační přístup propůjčuje Lumino City kouzelný nádech, ale tvůrci se dostatečně věnovali i hratelnosti.

Logické hádanky patří mezi středně těžké, to znamená, že se nad nimi musíte zamyslet, ale žádný extra chyták vám v postupu nebude bránit. Dopomáhá k tomu poměrně logická stavba hádanek, ale také rozdělení hry menší části, například na městečko s kolotočem, obytnou čtvrť, loď nebo předměstí.

Lumino City je k dispozici pro iOS. V Apple App Storu ji nyní koupíte za 4,99 dolaru. A pokud si jedinečnosti její grafiky budete chtít užít trošku déle, nezapomeňte i na předskokana Lume.

[appbox appstore 958604518]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře