Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyRPG Final Fantsy III je už dostupné i pro Android, ale zatím...

RPG Final Fantsy III je už dostupné i pro Android, ale zatím pouze v Japonsku

Final Fantasy, jednu z nejznámějších a nejúspěšnějších RPG sérií všech dob, asi není potřeba nijak blíže představovat. Ale čím že si získala u uživatelů takovou popularitu?

Především svojí detailní propracovaností a důrazem na vývoj vámi ovládaných postav.

Minulý rok se třetí díl této série dostal na zařízení s operačním systémem iOS, tedy na iPhone, iPod touch a tablet iPad. Nyní se dočkali i uživatelé s Androidem. Ale má to jede háček, respektive pořádný hák ,-).

Hra vyšla zatím oficiálně pouze v Japonsku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem nebyla přeložena pouze do japonštiny. Otázkou je, zdali se vůbec někdy dočkáme anglické mutace hry. Herní studio Square Enix zatím mlčí a všetečné dotazy vesele ignoruje, zřejmě ani ono dosud o dalším osudu hry nerozhodlo.

Pokud ovládáte bravurně japonštinu, nic vám nebrání v tom, abyste si hru stáhli a zahráli si ji. V opačném případě máte, stejně jako my, smůlu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře