Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyRoztomiloučcí žlutí mimoni se objevují v další hře, jmenuje se Minions Paradise

Roztomiloučcí žlutí mimoni se objevují v další hře, jmenuje se Minions Paradise

Populární kulovité postavičky, které se objevily ve filmech Já, padouch, Já, padouch 2 a Mimoni, mají další hru. Jedná se o budovatelskou strategii s hromadou zábavných mini-her. 

Ve hře Minions Paradise se žlutí pidižvíci dostávají na tropický ostrov, kde si chtějí pořádně užít svojí dovolenou. Na hráči přitom je, aby jim poskytl všechno, co mimoni ke svému dovolenkovému štěstí potřebují. Hráči tak budou stavět bungalovy, houpačky, bazénky, klouzačky a další důmyslné budovy a atrakce, na nichž se mimoni budou skvěle bavit.

U některých budov přitom jsou k dispozici nápadité mini-hry jako třeba v případě Ice Age Adventures, kde jste skládali drahokamy po vzoru match3 her, nebo jezdili na saních a sbírali oříšky po vzoru klasických arkádovek.

Vzhledem k tomu, že za Minions Paradise stojí vydavatel Electronic Arts, asi nikoho nepřekvapí, že se chlubí pokročilou a velmi roztomilou grafikou.

Minions Paradise je zdarma k dispozici pro Android a iOS.

[appbox googleplay com.ea.gp.minions]

[appbox appstore 922318156]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře