Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyRozbalovací video levného smartphonu Nokia Lumia 505

Rozbalovací video levného smartphonu Nokia Lumia 505

Mexický operátor TelCel zveřejnil exkluzivní rozbalovací video telefonu Lumia 505. Nokia se snaží pokrýt svými smartphony s operačním systémem Windows Phone všechna spektra trhu. Lumia 505 by měla patřit vůbec k nejlevnějším modelům s tímto operačním systémem.

Displej telefonu s rozlišením WVGA 480 × 800 obrazových bodů má úhlopříčku 3,7 palce, vyráběný je technologií AMOLED. O výkon se stará jednojádrový procesor s taktem 800 MHz. Paměť RAM má velikost 256 MB, uživatelská paměť potom 4 GB. Pod zadním krytem najdete baterii s kapacitou 1300 mAh.

Nokia Lumia 505 má fotoaparát s rozlišením osm megapixelů umožňující záznam videa v rozlišení 480p při 30 snímcích za sekundu. Přední kamera logicky chybí, aby zbytečně nenavyšovala cenu. Telefon bude dostupný ve třech barvách ? růžové, černé a rudé. Na levné Nokii je předinstalovaný operační systém Windows Phone ve verzi 7.8.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře