Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyRobůtek Cordy se znovu pokusí zachránit svět před zlými stroji

Robůtek Cordy se znovu pokusí zachránit svět před zlými stroji

Malý robot s televizní obrazovkou namísto hlavy, který se snaží zajistit, aby v jeho světě zase fungovala elektřina, se vrací na displeje smartphonů s Androidem. V pěkné detailní grafice budete znovu sbírat všechno, na co narazíte a dělat další jiné zábavné věci.

Cordy 2 od SilverTree Media je ke stažení zdarma, nicméně po prvních 4 levelech budete vyzváni k zakoupení plné verze, čímž se odemkne všech 48 kol. Na vaší cestě ve třech různých světech potkáte postupně několik nových kamarádů, kteří vám pomohou při řešení různých hádanek a překonání nástrah.

Také pokračování podporuje mikrotransakce, vývojáři však naštěstí mysleli na to, že se telefon může dostat do nepovolaných rukou (zejména našich ratolestí) a proto máme možnost nákupy vypnout. První díl arkádové hopsačky Cordy sklidil velký úspěch a patřil do první desítky nejlepších her pro Android v roce 2011.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře