Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyŘežba s Unreal Enginem, Wild Blood, je již v App Storu. Na...

Řežba s Unreal Enginem, Wild Blood, je již v App Storu. Na Android bude uvedena později

Gameloft nás oputávkami na svou novou fantasy rubačku s perfektní grafikou postavenou na Unreal Enginu 3 škádlil a pokoušel asi tři týdny. Nejprve zveřejnil několik obrázků, poté nám naservíroval trailer. Dneškem již čekání natěšených pařanů končí, novinka Wild Blood je totiž ke stažení v App Storu.

Příběh hry se točí kolem rytíře Lancelota, jednoho z nejvěrnějších spojenců krále Artuše, který bude čelit spoustě nepřátel a také zlomyslné čarodějnici Morganě.

Probít se budete muset přes deset náročných levelů. Neocenitelnými pomocníky vám budou všechny druhy zbraní: od meče, palcátu až po sekeru nebo luk. Protože hra podporuje multiplayer, můžete si to s protihráči rozdat v režimech Team Deatmach a Capture the Flag.

Gameloft cenu své nejnovější hry nasadil poměrně vysoko. Verze pro iPhone/iPod touch a iPad stojí shodně 6,99 dolaru. Stahovat ji můžete odsud.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře