Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyŘev motorů a zvířený prach. Asphalt 7: Heat už je ke stažení...

Řev motorů a zvířený prach. Asphalt 7: Heat už je ke stažení pro iOS

Srdce všech milovníků rychlých kol a vůně spálených pneumatik, kterých je mezi návštěvníky našeho serveru určitě více než dost, jistě potěší výborná hra Asphalt 7: Heat. Ta má úchvatnou grafiku a je ke stažení necelých dvacet korun.

Herní vývojáři z Gameloftu již dopředu avizovali, ať se hráči připraví na precizní vizuální stránku hry. A měli pravdu. Jednotlivé modely aut jsou detailní, totéž platí i pro okolí a hru světel a stínů.

Koncept hry je naprosto jednoduchý. V jednotlivých závodech musíte uspět co nejlépe a získat v nich co nejvíce hvězd. Jejich celkový počet je klíčem k odemykání dalších závodů i aut a jejich vylepšení.

Hráči se mohou těšit na celkem patnáct různých tratí a šedesát závodních aut světových značek, například Aston Martin či Ferrari.

Verzi pro iOS stahujte v tomto odkazu. Androiďáci si musí počkat do pondělí, v tu dobu by se měla hra objevit v Google Play.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře