Remaster legendární strategie Commandos 2 vyjde v lednu


Remaster legendární strategie Commandos 2 vyjde v lednu

Legendární strategie Commandos 2 se brzy vrátí v graficky vylepšené podobě. Hra se na Steamu objeví už 24. ledna, upozornili na to vývojáři ze studia Kalypso Media. A aby toho nebylo málo, ve stejný den vyjde i vylepšená antická strategie Praetorians HD.

Jak napovídá trailer, na který se můžete podívat níže, grafika v Commandos 2 – HD Remaster vypadá skvěle a sama o sobě je dostatečným důvodem, proč si hru pořídit. Úprav se však dočkalo i ovládání, uživatelské rozhraní a hra nabídne také lepší tutorial. Vizuální vylepšení ale nemine ani titul Praetorians HD a tato hra dostane navíc ještě i režim pro více hráčů, čili multiplayer.

Obě hry se na Stemu objeví koncem ledna, pokud si je ale už nyní předobjednáte  na webu Kalypso Media, získáte přístup do uzavřené bety s kompletním herním obsahem.

Oba remastery vyjdou na PC, macOS, PlayStation 4 i Xbox One, Commandos kromě toho dorazí ještě na Switch a tablety.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.