Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyRekord pokořen! Uživatelé WhatsApp odeslali za jediný den 27 miliard zpráv

Rekord pokořen! Uživatelé WhatsApp odeslali za jediný den 27 miliard zpráv

Autoři populární multiplatformní aplikace WhatsApp prostřednictvím služby Twitter oznámili, že uživatelé překonali rekord v počtu odeslaných a přijatých zpráv ze Silvestra roku 2012. Zpráva hovoří o tom, že během jednoho dne bylo zpracováno rekordních 27 miliard zpráv.

Konkrétně se jednalo o 10 miliard odeslaných a 17 miliard přijatých zpráv, které si uživatelé mezi sebou vyměnili za pouhých 24 hodin (čísla nesedí kvůli skupinovému chatu). Přesné datum, kdy k dosažení rekordu došlo, zveřejněno nebylo.

WhatsApp se stává u lidí stále populárnější. Vývojáři před měsícem oznámili, že jejich aplikace má už více jak 200 milionů aktivních uživatelů, což je více než má např. Twitter.

Program umožňuje bezplatně odesílat a přijímat zprávy, obrázky, fotografie, ale také videa, zvukové soubory a dokonce i sdílet polohu, napříč platformami.

Ke stažení je pro Windows Phone, Android, iOS, BlackBerry a Symbian.

Whatsapp

Zdroj: AndroidPit

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře