Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyŘeditel marketingu mobilní divize Samsungu odstoupil před premiérou Galaxy S6

Ředitel marketingu mobilní divize Samsungu odstoupil před premiérou Galaxy S6

Necelý měsíc před oficiálním odhalením Galaxy S6 a Galaxy S Edge společnost Samsung opouští šéf marketingu mobilní divize Kim Seok-pil. Ve funkci vydržel tři měsíce. Informuje o tom server techspot.com.

Kim Seok-pil zastával pozici ředitele marketingu mobilní divize ve společnosti Samsung od listopadu loňského roku. K rezignaci ho podle korejských médií donutily zdravotní důvody.

V důležité funkci ho nahradí Lee Sang-chul, jehož hlavním úkolem bude zajistit kladné přijetí chystaných novinek na největších trzích a zastavení dlouhodobého propadu, kterému mobilní divize asijského výrobce dlouhodobě čelí.

Samsung chystá na začátek března důležitou tiskovou konferenci. Pokud se nestane nic neočekávaného, v Londýně bude představen smartphone Galaxy S6 a jeho varianta se zahnutým displejem Galaxy S Edge.

next

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře