Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyRed Dead Redemption 2 vyjde začátkem listopadu na počítače

Red Dead Redemption 2 vyjde začátkem listopadu na počítače

Red Dead Redemption 2, jedna z nejlepších her minulého roku, vyjde i na PC. K rukám počítačových hráčů se dostane 5. listopadu. Kromě toho studio Rockstar oznámilo, že všichni ti, kteří si titul od 9. října předobjednají skrze klienta Rockstar Games Launcher, se mohou těšit na zajímavé bonusy.

Další podrobností o PC verzi se dozvíme příští týden. Už dnes ovšem víme, že se můžeme těšit na spoustu vizuálních vylepšení. Hra na počítačích tedy bude vypadat mnohem lépe než na konzolích, což se ale tak nějak čekalo.

Kdo si hru předobjedná, získá 50 zlatých cihel, které může využít v multiplayerové části nazvané Red Dead Online, a připraveny jsou i bonusy pro příběhový režim. Uživatelé, kteří si hru předobjednají prostřednictvím aplikace Rockstar Games Launcher, si budou moci zároveň vybrat dvojici bezplatných her. V nabídce jsou tituly GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully, L.A. Noire a Max Payne 3.

Mimo to Rockstar přidá navíc i bezplatný upgrade na prémiovou edici. Na speciální a ultimátní edici pak nabídne slevu dvacet dolarů.

Kovbojka Red Dead Redemption 2 vyšla 26. října 2018 na PlayStation 4 a Xbox One. Na počítače se tak dostane s více než ročním zpožděním.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře