Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyReal Boxing 2 CREED vám umožní zatrénovat si s legendárním Rocky Balboou

Real Boxing 2 CREED vám umožní zatrénovat si s legendárním Rocky Balboou

Filmový Rocky Balboa i jeho představitel Sylvester Stallone jsou sice už letití kmeti, kteří by toho v ringu proti současné boxerské špičce moc nezmohli. Na postu trenérů jim to ale neskutečně sluší. Můžete se o tom přesvědčit ve hře Real Boxing 2 CREED.

Real Boxing 2 CREED je přímým pokračováním populární Real Boxing. Pokud jste tento titul hráli, moc dobře víte, že se jedná o graficky vycizelovaný klenot, v němž se stáváte boxerem (v tomto případě Adonisem Johnsonem). Vaším cílem samozřejmě je skolit na zem každého svého soupeře a dopracovat se tak až k titulu Světového šampiona.

Akční pasáže probíhají stejně jako v původní hře. To znamená, že údery vyvoláváte včasnými doteky nebo taženími po displeji. Základní údery jsou doplněny speciálními schopnostmi a parádičkami, ale k nim se dopracujete až časem.

Vedle kampaně pro jednoho hráče jsou ve hře k dispozici multiplayerové bitky, v nichž bojujete v real-time čase, plus si své nejlepší výsledky můžete porovnávat  s hráči z celého světa prostřednictvím žebříčků.

Real Boxing 2 CREED je k dispozici zdarma s tím, že uvnitř hry naleznete možnost in-game nákupů.

[appbox googleplay com.vividgames.realboxing2]

[appbox appstore 932779605]

real-boxing-2-creed

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře