Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyRayman Adventures: Legendární skákačka je na mobilech, stáhnete si ji zdarma

Rayman Adventures: Legendární skákačka je na mobilech, stáhnete si ji zdarma

Před několika měsíci jsme vás informovali o tom, že společnost Ubisoft oznámila novou mobilní hru z rodiny Rayman. Tato hra se nyní objevila v obchodě Google Play Store. Jmenuje se Rayman Adventures a je free-to-play. Ano, slyšíte dobře, free-to-play.

Rayman Adventures je další skvělá skákačka, v níž se s vlasatým Raymanem pokusíte osvobodit všechna zvířátka. Přitom vám budou pomáhat hbité skoky, ale také Raymanovi neposedné ruce, které můžete vystřelovat a zabíjet jimi všechny své nepřátele.

Hry z rodiny Rayman se vyznačují nádherným grafickým zpracováním a Rayman Adventures jim není nic dlužen. Ručně malované lokace vám svojí roztomilostí a smyslem pro detail doslova vezmou dech. To ovšem neznamená, že hra by byla pro děti, tedy lehká. Ba naopak, pokud jste některý z Raymanů hráli, jistě mi dáte za pravdu, že to bývají pekelně obtížné hry. A na tomto principu Rayman Adventures staví. Pokud se vám nechce těžko překonatelnými lokacemi chodit do zblbnutí, můžete si nakoupit životy a projít jimi bez větších obtíží.

Jak už bylo řečeno, Rayman Adventures je v současné době k dispozici pro Android. Objevila se také v obchodě Apple App Store, odsud však před pár hodinami zmizela. Pokud byste si tedy nového Raymana chtěli stáhnout do svých iPhonů a iPadů, tak kontrolujte, zdali se už do obchodu nevrátil. Mělo by se tak stát každou hodinou či dnem.

[appbox googleplay com.ubisoft.raymanadventures]

rayman-adventures-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře