Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyRarus představuje originální barevné iPhony a iPady mini pro Česko a Slovensko

Rarus představuje originální barevné iPhony a iPady mini pro Česko a Slovensko

Jste fanouškem Apple a hledáte způsob jak se odlišit a vyjádřit svoji individualitu? Co třeba zkusit exkluzivní barevný telefon nebo tablet dle vámi zvolené barvy? Etnetera Logicworks oficiálně představuje na českém trhu originální barevné iPhony 5 a iPady mini, které vyrábí pod exkluzivní značkou Rarus.

Kvalitní barevná úprava formou hloubkové eloxace stojí od 4 500,- Kč.

?Produkty Apple mají krásný jednoduchý a čistý design, který ale ruku v ruce s jejich rostoucí popularitou spolu s designovým minimalismem vede k uniformitě, se kterou zákazníci bojují nejrůznějšími barevnými plastovými kryty. To je paradox ? máte krásný kovový přístroj a strčíte ho do umělohmotné krabičky,? říká Martin Cimbura z Logicworks.

?V Logicworks se zabýváme nejrůznějšími způsoby tuningu produktů Apple na úrovni výkonu a konfigurace, ale i právě designu, takže možnost nabídnout zákazníkům individuální volbu barvy jejich přístroje pro nás byla přirozenou cestou,? dodal.

Barvení přístrojů probíhá tzv. hloubkovou eloxací, což je špičková anodizační technologie, při které je hliník povrchově oxidován v chemickém roztoku za pomoci elektrického proudu a se speciálními titanovými háky vyvinutými na míru přímo pro iPhone 5 nebo iPad mini. Ty zaručují, že se barva dostane opravdu všude a hluboko do materiálu. Jedná se o stejný chemický proces, který používá Apple.

Rarus

Značka Rarus upravuje v individuálně zvolených barvách všechny iPhony 5 a iPady mini, ale starší modely těchto přístrojů vzhledem k jiným povrchovým materiálům touto technologií barvit nelze.

Zákazníci mají v současné době možnost volby z celkem 12 barevných variant (zlatá, oranžová, červená, světle růžová, fialová, tmavě modrá, modrá, světle modrá, světle zelená, tmavě zelená, hnědá a černá), které si vyberou a individuálně nakonfigurují a objednají buď nový přístroj, nebo úpravu vlastního přístroje, přímo na webu www.rarus.cz. Značka Rarus momentálně dodává přístroje do České a Slovenské republiky a států Evropské unie. Balné a poštovné po ČR a SR je zdarma.

Nové přístroje jsou k dostání za následující ceny, které jsou uvedeny vč. DPH: iPhone 5 16 GB za 22227 Kč, iPhone 5 32 GB za 24848 Kč, iPhone 5 64 GB za 27469 Kč, iPad Mini Wifi 16 GB za 14361 Kč, iPad Mini Wifi+3G 16 GB za 17788 Kč, iPad Mini Wifi 32 GB za 16680 Kč, iPad Mini Wifi+3G 32 GB za 20106 Kč, iPad Mini Wifi 64 GB za 18998 Kč a iPad Mini Wifi+3G 64 GB za 22425 Kč.

Úprava stávajícího přístroje zákazníka vyjde v případě iPhone 5 na 4500 Kč a pro iPad mini stojí 5000 Kč vč. DPH. Zákazníkům jsou k dispozici také dárkové poukazy na úpravu těchto zařízení.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Rarus/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře