Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyRadiant Defense: vymazlená obranná hra

Radiant Defense: vymazlená obranná hra

Na počátku minulého týdne jsme vás informovali, že se na Android co nevidět objeví nová hra typu tower defense s názvem Radiant Defense. Nakonec jsme ani nemuseli čekat moc dlouho, protože si ji už ode dneška můžete stáhnout z Google Play .

Radiant Defense je titul, ve kterém budete čelit nájezdům invazivních vetřelců z vesmíru. Hra staví na líbivé grafice kombinované s pestrobarevnými laserovými efekty.

Můžete si postavit vlastní cestu, kterou budou cizáci naváděni a rozmístit podél ní různé obranné věže, abyste je během jejich postupu mohli eliminovat.

Čeká na vás přes tři sta útoků nepřátel v deseti unikátních lokacích a devět zbraní, které můžete v průběhu hraní vylepšovat. A aby byla nějaká legrace, můžete prý čas od času použít i tři super zbraně hromadného ničení a také porovnávat dosažené výsledky on-line s dalšími uživateli.

Radiant defense: odkaz pro stažení

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Radiant Defense/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře