Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyQualcomm a HMD Global uzavřely globální patentovou licenční dohodu o sítích 5G

Qualcomm a HMD Global uzavřely globální patentovou licenční dohodu o sítích 5G

Společnosti Qualcomm a HMD Global dnes oznámily uzavření patentové licenční dohody. V souladu s podmínkami dohody Qualcomm poskytl HMD Global licence a patenty na vývoj, výrobu a prodej zařízení standardů 3G, 4G a 5G jak v single, tak multimode režimu. To mimo jiné umožňuje provozovat zařízení Nokia současně v sítích současné generace a síti 5G.

„Vývoj našich zařízení je založen na závazku přinášet zákazníkům telefony připravené na budoucnost. Zařízení, která se v čase neustále zlepšují. Proto úzce spolupracujeme s nejvýznamnějšími partnery po celém světě,“ Sdělil Florian Seiche, CEO ve společnosti HMD Global.

„Dohoda se společností HMD Global staví na našich dlouhodobých a dobrých vztazích v oblasti vývoje technologií.” Řekl Alex Rogers, Executive Vice President ze společnosti Qualcomm Technology Licensing. „Patříme mezi lídry v přechodu na 5G a jsme hrdí na to, že naše průlomové 3G/4G/5G technologie jsou k dispozici předním výrobcům, jako je HMD Global, a pomáhají dodávat působivé produkty po celém světě.“

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře