Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyQKSMS - výborná aplikace pro psaní zpráv, která vás nebude stát ani...

QKSMS – výborná aplikace pro psaní zpráv, která vás nebude stát ani korunu!

S klasickými SMS klienty dodávanými výrobci telefonů je celkem problém. Výrobci se s nimi moc nemazlí, takže je práce s nimi často dost nepohodlná, někdy i obtížná. Tento problém přitom neřeší ani moc externích aplikací. Jedna se však nově o vaši přízeň přece jen hlásí. Jmenuje se QKSMS a vypadá opravdu zajímavě. 

Celým názvem QKSMS – Quick Text Messenger přináší spoustu drobností, které byste ve svém nativním SMS klientovi jen těžko hledali. Potěší velmi pěkný grafický styl po vzoru současného grafického jazyku Googlu, jež si dále můžete přizpůsobit volbou jednoho z celkem 19 grafických témat. Vedle velmi výrazných barevných škál jsou skvělá i tlumená barevná témata včetně zelené a černé barvy, která je šetrnější na oči. 

Prostředí aplikace je velmi funkcionalistické a přehledné. Všechny funkce, jejichž nabídka je opravdu široká, najdete přesně tam, kde byste je logicky hledali, což se u některých SMS klientů říci nedá. Napadá mě teď například SMS klient u mého telefonu Xiaomi Mi3, který je přesným opakem klienta QKSMS.

Vyjmenovávat všechny funkce QKSMS je čirý nesmysl, ostatně o kvalitách aplikace se stejně nejlépe přesvědčíte na vlastní oči. Doporučuji vám proto aplikaci QKSMS nainstalovat do vašeho telefonu, ostatně nic vám v tom nebrání. Aplikace je na Google Play totiž ke stažení k dispozici zdarma.

qksms-1

qksms-2

 

[appbox googleplay com.moez.QKSMS]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře