Pondělí, 8 srpna, 2022
DomůNovinkyPuzzle hra Bridge Constructor: Medieval se z Androidu a iOS dostala i...

Puzzle hra Bridge Constructor: Medieval se z Androidu a iOS dostala i na WP

Výborná logická hra Bridge Constructor: Medieval, ve které z dostupných součástek stavíte dostatečně bytelný most, se z Androidu a iOS dostala také na Windows Phone. 

Bridge Constructor: Medieval je pokračování hitu Bridge Constructor. Ve hře máte za úkol postavit most, který následně projde zatěžkávací zkouškou a vydrží přejití středověké armády. Most stavíte ze surovinjako jsou dřevěné trámy, kulatiny, provazy, nebo kámen. Každá z těchto surovin má svá specifika a omezení a je jen na vás, zdali se dovtípíte a na správnou konstrukci přijdete.

Oproti předešlému dílu Bridge Constructor: Mediaval, samozřejmě kromě středověkého zasazení, přichází také s několika novinkami. Tou hlavní je asi skutečnost, že most je zasazen do širšího kontextu, například napomáhá armádě v dobývání hradu a musí proto odolat nejen přechodu armády, ale také střelám, které na armádu během přechodu po mostu vystřelí protivníci.

Logicko-strategická hra Bridge Constructor: Mediaval je dostupná pro všechny mobilní platformy. Odkaz pro Android, iOS i Windows Phone najdete níže.

bridge-constructor-mediaval-1

bridge-constructor-mediaval-2

bridge-constructor-mediaval-3

bridge-constructor-mediaval-4

Bridge Constructor Medieval
Bridge Constructor Medieval
Vývojář: Headup
Cena: 54,99 Kč
‎Bridge Constructor Medieval
‎Bridge Constructor Medieval
Vývojář: Headup GmbH
Cena: 49,00 Kč+
The app was not found in the store. 🙁
Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře