Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPuddle +: Zábavné hrátky s nejrůznějšími kapalinami

Puddle +: Zábavné hrátky s nejrůznějšími kapalinami

V obchodě Google Play Store a Apple App Store se objevila předělávka zajímavého konzolového titulu Puddle. Jedná se o logickou hru, u které budete potřebovat i jemnou motoriku.

Hra s názvem Puddle + hráčům dává za úkol dopravit určitou kapalinu z místa A do místa B a to bez větší ztráty objemu. Hráči tak bdí nad posunem kapaliny různými labyrinty a přitom mobily naklánějí, čímž kapalině udávají potřebný směr a rychlost.

V cestě kapalině stojí různé překážky, jako jsou naklápěcí plošinky, mostíky s elektrickými výboji, bodáky, oheň nebo padací dveře, které otevřete stlačením tekutiny. Zpočátku jsou levely poměrně jednoduché, ovšem časem skutečně přituhuje a vy se zapotíte, ať už správný postup budete vymýšlet, nebo se tekutinu levelem rovnou pokusíte provést. A pokud vás náhodou přestane bavit klasický režim, můžete Puddle + zahrát i v dalších herních režimech. Ty hru příjemně oživují a propůjčují ji nový nádech.

Puddle + je k dispozici pro Android a iOS a to za cenu 2,99 eur, tedy přibližně 80 korun.

[appbox googleplay com.eneko.puddle]

[appbox appstore 1049348978]

Puddle +

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře