Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyPsychopatická simulace Postal byla vyhozená z Google Play

Psychopatická simulace Postal byla vyhozená z Google Play

Jeden z vývojářů psychopatické simulace Postal se nechal slyšet, že jejich hra neprošla schvalovacím procesem Google Play a z obchodu byla vyhozena. Překvapivý krok následoval jen několik dní poté, co Google Play aplikace začal schvalovat manuálně.

Postal vám podobně jako například Grand Theft Auto, či Carmageddon umožňuje po stovkách likvidovat nevinné lidi. Postal je v tomto ohledu sice důmyslnější a zabíjet vás nechá velmi důmyslnými způsoby, na druhou stranu vás však přímo nevybízí, abyste se chovali násilně, jako to dělá Carmageddon a jeho bodové ohodnocení za přejíždění lidí autem. Postal je také graficky zastaralý a tudíž nedetailní, neboť se jedná o remake z roku 1997.

Problém je, že zatímco GTA a Carmageddon už v obchodě jsou, Postal se do něj snažil dostat až po zavedení lehce změněných pravidel a nového schvalovacího procesu. Během něj jsou aplikace a hry zkoušeny lidmi, takže tvůrci Google už tak lehce neošálí. Otázkou je, zdali o to u Androidu opravdu stojíme. Tímto způsobem se sice vyhneme spoustě balastu, na druhou stranu ale ztratíme svobodu podobně, jako majitelé iOS. Co si o tom myslíte?

postal-obr

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře