Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: První zapnutí bluetooth reproduktorů Arctic S111 BT

VIDEO: První zapnutí bluetooth reproduktorů Arctic S111 BT

Na konci týdne nám od společnosti Arctic, známé výrobou chladičů pro grafické karty a procesory, dorazil do redakce balíček s bluetooth reproduktory S111 BT. Mezi jejich přednosti patří vysoká výdrž na jedno nabití a kompaktní rozměry. Proto jsou vhodné k notebookům či netbookům, mobilním telefonům a tabletům.

Reprobedničky se dodávají v malé papírové krabici, ale kromě nich v balení najdeme jen několikajazyčný manuál, nezbytné kabely a pro optimální ochranu i pevné pouzdro. To oceníte ve chvílích, kdy se vydáte na cesty.

Samotné bedničky jsou vyrobené z tvrdého plastu a mají tvar krychle o hraně 70 mm. Každá má hmotnost 432 gramů. V mírně vypoulené přední straně se nachází lesklá membrána. Zadní strana je označena písmeny L a R (levý a pravý).

Oba repráčky spojuje osmdesáticentimetrový kabel. Pravý reproduktor pak nabízí navíc prvky pro ovládání hlasitosti a dvojici konektorů. Design bedýnek je jednoduchý a dle mého názoru líbivý.

Jako zdroj energie slouží vestavěná Li-Ion baterie s kapacitou 2000 mAh, která má zaručit až dvanáct hodin nepřetržitého přehrávání hudby. O stavu akumulátoru uživatele informuje LED a jeho kompletní nabití trvá 4 až 5 hodin. Baterii je možné dobít přes 5V DC konektor nebo přes microUSB.

Reprobedničky, které podle specifikace mají impedanci 4o hm a výkon 4W (2 × 2W) RMS, je velmi lehké zprovoznit. Stačí je vybalit, zapnout, spárovat s telefonem, pustit nějakou hudbu a je hotovo.

Technická specifikace

Frekvence: 50 Hz – 25 kHz
Impedance: 4 Ohm
Napájení: DC 5V, 1A, Micro USB
Výstupní výkon (RMS): 4 W (2 × 2 W) RMS
Doba nabíjení: 4 – 5 hodiny
Přehrávání hudby: Životnost baterie: 12 hodin
Typ baterie: dobíjecí 2000mAh Lithium Polymer
Připojení: Audio vstup 3,5 mm stereo jack na kabel, Bluetooth verze 4.0

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře