Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPrvní trailer na Star Wars: Galaxy of Heroes ukazuje záběry z hraní

První trailer na Star Wars: Galaxy of Heroes ukazuje záběry z hraní

Očekávaný moment pro všechny fanoušky filmové ságy Star Wars je tu. Konečně se můžete podívat na první trailer k chystané mobilní hře Galaxy of Heroes. Vypadá slibně!

Doteď jsme měli k dispozici jen poster, ale nyní se také můžeme podívat na první trailer k očekávané novince Star Wars: Galaxy of Heroes. Video prozrazuje, že se bude jednat o o graficky pěkně zpracovaný karetní titul, kde karty nahradí hrdinové z filmového plátna, které si budete moci vybírat do soubojů a pak strategicky volit jejich útoky.

Datum vydání hry zatím stanoveno nebylo. Na veletrhu E3, který se uskutečnil v červnu, pouze zazněla informace, že se tak stane někdy později v tomto roce.

Star Wars: Galaxy of Heroes vyjde pro mobily a tablety se systémem iOS a Android. Ke stažení má být zdarma, nicméně počítejte s in-app nákupy, které umožňují urychlit postup ve hře nebo nakupovat různá vylepšení.

Zdroj: Muj-iPad

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře