Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyPrvní reakce uživatelů na design Galaxy S5: „Fuj, to je hnusný…“

První reakce uživatelů na design Galaxy S5: „Fuj, to je hnusný…“

Samsungu se nepodařilo uhlídat finální podobu svého klíčového smartphonu Galaxy S5. Na webu v tuto chvíli už koluje několik kvalitních fotografií. Reakce uživatelů jsou převážně negativní. Převládá velké zklamání z designu a mnohým se nelíbí ani to, že telefon opět o něco povyrostl.

Zadní strana nadcházející vlajkové lodi Samsungu je opět vyrobena z plastu, avšak postrádá imitaci kůže, která má vzbuzovat dojem luxusu a s níž přišel model Galaxy Note 3. Když už je řeč o phabletech, pro někoho bude asi velkou překážkou velikost Galaxy S5.

Smartphone je bohužel zase o kousek rozměrnější než předchůdce a zdá se, že se přiblížil velikosti Galaxy Note II. Zklamáním je také vzhled, který mnoho lidí včetně mě považuje již za okoukaný. Komu se nelíbily linie předchozích generací S III a S4, ten bude opět zklamaný.

Co se týče specifikací, tak se znovu potvrdilo, že Galaxy S5 je vybavený šestnáctimegapixelovým fotoaparátem a čtečkou otisků prstů, kterou má zabudovanou v domovském tlačítku. Na virtuální ovládací prvky mohou uživatelé zapomenout – Samsung zůstane věrný kombinaci jednoho mechanického a dvou senzorových tlačítek.

Tisková konference Samsungu začíná ve 20 hodin a my pro vás připravujeme online textový přepis. Snad nás korejský výrobce tentokrát ušetří trapné „divadelní“ prezentace a představení nebude postrádat vtip a spád.

Jak se blíží večer jsou uživatelé netrpěliví a mají mnoho otázek. Ta vůbec nejčastější zní: Samsungu, opravdu? Protože jestli je to takhle, tak to ani zadarmo!

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/s5design/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Narozdíl od S4 se mi líbí víc.. Tu S4 beru skoro jako by nebyla… S3 a potom S5 😀 takže je to rozdíl k lepšímu 😉

  2. Asi minutu před spatřením tohoto článku jsem si říkal „Fuj, ten je ale hnusnej“ 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře