Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyPrvní obrázek připravovaného smartphonu Huawei Ascend P2

První obrázek připravovaného smartphonu Huawei Ascend P2

Ačkoli bude oficiálně představen až příští měsíc, podívat se na něj můžete už dnes. Na webu se před několika hodinami objevil první obrázek připravovaného smartphonu Ascend P2 od čínské společnosti Huawei, který bude mít čtyřjádrový procesor a displej s jemným rozlišením.

Huawei svou novou vlajkovou loď oficiálně představí na konci únoru na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně. Telefon by měl nabídnout čtyřjádrový procesor K3V2 na frekvenci 1,8 GHz, 2 GB RAM, fotoaparát s rozlišením třináct megapixelů, 3000mAh baterii a 8GB, ale možná i 16GB, vnitřní úložiště.

Co se týče operačního systému, nebude jím nic jiného než Android ve verzi 4.1.x Jelly Bean. Nejasnosti zatím panují ohledně velikosti dotykového displeje. Podle některých bude mít úhlopříčku 4,5 palce a Full HD rozlišení, jiné zdroje ale zase tvrdí, že bude 5palcový s rozlišením 1280 × 720 px.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře