Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPrvní hra Gameloftu postavená na Unreal Enginu se jmenuje Wild Blood

První hra Gameloftu postavená na Unreal Enginu se jmenuje Wild Blood [video]

Gameloft na Facebooku před několika dny zveřejnil obrázek své první hry, jejímž základem se stane známý Unreal Engine od společnosti Epic. Nevěděli jsme, jak se titul bude jmenovat a ani to, kdy bude uveden. Avšak s tím, jak se dnes na webu objevil první teaser, se věci změnily.

Hra, která je pravděpodobně jakýmsi mixem fantasy a bojovky, se jmenuje Wild Blood. Ve videu můžeme kromě hezké grafiky a hry světel a stínů obdivovat také spoustu druhů nepřátel ? od malých až po ty obrovské, které vás budou chtít rozdrtit palcátem. Více bohužel teaser neukazuje.

Nepřehlédněte: Gameloft bojuje proti vybíjení žraloků. Zahájil spolupráci s organizací WildAid a stanicí Discovery Channel

Název hry již tedy známe, ale kdy si ji budeme moci stáhnout? Vývojáři potvrdili, že budeme čekat už jen několik týdnů, tak doufejme, že své slovo skutečně dodrží.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře