Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyPrvní fotografie dílu pro chystaný smartphone Apple iPhone 6

První fotografie dílu pro chystaný smartphone Apple iPhone 6

Na webových stránkách čínského mikroblogu Weibo se objevila údajná první fotografie kovového těla připravovaného iPhonu 6. Podle posledních spekulací by mohla nová generace jablečného telefonu dostat větší displej.

Snímek, který nelze nijak ověřit, naznačuje, že Apple by mohl v průběhu letošního roku uvést na trh větší a tenčí zařízení než jakým je současný iPhone 5S.

Podle nejmenovaných zdrojů agentury Reuters se letos v obchodech objeví minimálně dva iPhony s většími displeji. Jeden by měl mít obrazovku s úhlopříčkou 4,7 palce, druhý pak dokonce 5,7 palce. Analytik KGI Securities, Ming-Chi Kuo, se ale spíše přiklání k tomu, že úhlopříčky displeje by mohlo charakterizovat číslo mezi 4,5 a 5 palci.

V současné době firma Apple o budoucích plánech údajně dál jedná, přičemž není jasné, zda iPhony s takto velkými displeji skutečně uvede do prodeje, anebo zůstane u konceptů, ze kterých bude vycházet v dalších letech.

Americký výrobce představuje své chytré telefony tradičně v září. Spekulativních zpráv bude do té doby publikováno ještě mnoho.

china

Zdroj: 9to5mac

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře