Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPrvní detaily Wargaming.net League Grand Finals 2017

První detaily Wargaming.net League Grand Finals 2017

World of Tanks sezóna se blíží ke svému každoročnímu vrcholu, kterým je bezesporu Grand Finals turnaj. Po loňské Varšavě se ti nejlepší hráči přestěhují tentokrát do Moskvy, hlavního města Ruska. Po ještě čerstvých a nedávných turnajích jako byly Challenger nebo Champions Rumble’s, je tady skutečné klání, z něhož vzejde opravdu ten nejlepší. Podaří se loňskému vítězi obhájit svůj titul? Nebo to bude někdo nový?

„Velké finále“ je v Rusku letos vůbec poprvé a navíc celá akce bude rozdělena do dvou etap a čtyř dnů. V první části se utkají týmy 23. a 24. května ve studiu. Poté, co se počet týmů zmenší na osm, nastane to opravdové herní horko. Po dvoudenní pauze na odpočinek se skutečné finále rozjede 27. a 28. května v moderní hokejové hale VTB Ice Palace, kde nakonec vzejde nový šampion, který si odnese 300 000 amerických dolarů.

Aby bylo letošní Velké finále opravdu nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky World of Tanks, chystají tvůrci celou řadu zajímavých aktivit, do nichž zapojí i hráče.

A jako vždy i tentokrát bude Grand Finale zdarma ke zhlédnutí i pro širokou veřejnost. Broadcast hub najdete zde.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře